Bezpłatne luB CZĘŚCIOWO REFUNDOWANE kursY w roku 2020:

  • Scrum Master
  • AgilePM
  • PRINCE2
  • Design thinking
  • Szkolenia podnoszące zespołowe kompetencje menadżerów

ILOŚĆ MIEJSC

Promiteus zaprasza na cykliczne szkolenia, refundowane z Europejskiego Funduszu Społecznego, Krajowego Funduszu Szkoleniowego lub za pośrednictwem Bazy Usług Rozwojowych, podnoszących kompetencje zawodowe uczestników. Zależnie od pozyskanego funduszu i sytuacji zawodowej lub formy zatrudnienia uczestnika szkolenia mogą być refundowane nawet do 100%.

W refundowanych szkoleniach Promiteus mogą uczestniczyć także start-up’y, firmy i organizacje pozarządowe. Firmy mogą uzyskać dofinansowanie w wysokości nawet do 5000 złotych na jednego pracownika. 
W zależności od wielkości przedsiębiorstwa i województwa, w którym zarejestrowana jest firma, może zdobyć dofinansowanie do szkoleń w wysokości kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zapraszamy. 

CO OTRZYMASZ W RAMACH SZKOLENIA 2020

  • Szkolenie z doświadczonym, akredytowanym trenerem
  • Indywidualne konsultacje z trenerem
  • Dostęp do platformy goAgile.pl z dodatkowymi materiałami edukacyjnymi
  • Certyfikat po zdaniu egzaminu

ADRESACI SZKOLENIA

Szkolenie jest przeznaczone dla osób indywidualnych oraz firm.

  • Kierowników projektów
  • Liderów zespołów
  • Analityków biznesowych
  • Twórców rozwiązań
  • Testerów
  • Menedżerów odpowiedzialnych za nadzór i kontrolę jakości
  • Osób chcących zacząć pracować w środowisku Agile
  • Wszystkich osób zainteresowanych zastosowaniem skutecznych metod w pracy projektowej
  • A także wszystkie osoby pragnące podnieść kwalifikacje w wyżej wymienionych metodach

ZGŁOSZENIE NA BEZPŁATNE LUB REFUNDOWANE SZKOLENIA 2020

W MAILU ZWROTNYM OTRZYMASZ NFORMACJE UZUPEŁNIAJACE O PLANOWANYM TERMINIE KOLEJNEGO SZKOLENIA, MIEJSCU SZKOLENIA ORAZ POZIOMIE DOFINANSOWANIA

SZKOLENIA W PROMITEUS

szkolenie scrum master w promiteus

Scrum foundations

Jedno lub dwudniowe szkolenie Scrum bazujące na postawach i wartościach niezbędnych dla stworzenia ducha inspiracji i motywacji wśród członków zespołów.

szkolenie scrum master

Scrum Master

Szkolenie ma na celu jak najskuteczniejsze przygotowanie uczestników do pełnienia roli Scrum Mastera. W szkoleniu część teoretyczna zajmuje konieczne minimum, reszta to czas wypełniony symulacjami i ćwiczeniami, zapewniające uczestnikom praktyczne zrozumienie Scruma.

Scrum Product Owner

Professional Scrum Product Owner™
to akredytowane szkolenie od Scrum.org, budujące niezbędne kompetencje
do pełnienia roli Właściciela Produktu. Szkolenie pozwoli lepiej zrozumieć swoją organizację
i stojące przed nią wyzwania oraz skuteczniej kierować jej rozwojem.

Agile PM Foundation

AgilePM jest podejściem, które gwarantuje pełną realizację oczekiwań klienta, gdyż dostarcza właśnie to, czego klient potrzebuje, a nie tylko to, co klient początkowo zamówił. Dzięki temu jesteśmy w stanie dogłębnie zrozumieć jego potrzeby i wspólnie opracować rozwiązania, które będą odpowiednie. Szkolenie przygotowuje do egzaminu pozwalającego uzyskać międzynarodowy certyfikat „AgilePM APMG CERTIFICATION”

AGILE PM Practitioner

Egzamin poziomu Practitioner wymaga bardziej wnikliwego podejścia i przygotowania niż poziom AgilePM Foundation. Na naszym szkoleniu spotkasz się z ekspertem, który doskonale zna metodykę z praktycznego i teoretycznego punktu widzenia, a także jest świetnym dydaktykiem.

PRINCE2 Foundation

Kurs PRINCE2 Foundations nauczy skutecznego podejścia do zarządzania projektami za pomocą metodyki PRINCE2. Kurs przedstawi teorię i zastosowanie zasad metodyki wraz z koniecznymi sesjami praktycznymi.

PRINCE2 Practitioner

PRINCE2 Practitioner jest przeznaczony dla tych, którzy chcą zgłębić praktyczne aspekty tej cieszącej się uznaniem metodyki. Kurs ma także na celu przygotować uczestników do zdania egzaminu PRINCE2 Practitioner i uzyskać najwyższy certyfikat Axelos.

Design THINKING

Dzięki kursowi Design Thinking rozwiniesz umiejętności kreatywnego myślenia, która jest podstawą tworzenia innowacji. Design thinking można zaadaptować do potrzeb niemal każdej branży. Podczas intensywnych warsztatów, uczestnicy nie tylko zobaczą, jak przebiega proces Design Thinking, ale też poznają wiele technik i narzędzi go wspierających.

SZKOLENIA PODNOSZĄCE ZESPOŁOWE KOMPETENCJE MENADŻERÓW

Budowanie EFEKTYWNYCH zespołów z nawigatorem Stylów Myślenia i Wartości MindSonar

Dzięki MindSonar uczestnicy szkolenia dowiedzą się, dlaczego pracując w zespole postępują w dany sposób i czy jest to dla nich, dla zadań jakie wykonują oraz dla całego zespołu, najbardziej korzystne.

EMPATIA-strategia współczesnych zwycięzców

Szkolenie przeznaczone jest dla grup projektowych, zespołów, liderów, menedżerów, wszystkich którzy pragną zwiększyć efektywność działania, wzmocnić relacje, zwiększyć zrozumienie wśród członków zespołu i zyskać motywację
do wspólnego osiągania celów. Szkolenie zostanie dostosowane do specyfiki pracy projektowej zgodnie z metodyką, którą posługuje się dany zespół (np. Scrum, AgilePM, PRINCE2)

klienci o naszych szkoleniach

w jaki sposób możemy ci pomóc?

Jeśli zainteresowało Cię nasze szkolenie lub consulting prosimy o kontakt

 

Promiteus Sp. z o.o.

03-932 Warszawa

Dąbrowiecka 32/U1

Tel.  533 111 300

Dział marketingu:

Tel. 600 325 580

email: kontakt@promiteus.pl

Call Now Button