Consulting skutecznie-Go2Agile Mapping

5/5

“Projekt doradczo-szkoleniowy w wykonaniu zespołu Promiteus, to nie tylko wielka przyjemność współpracy, ale też wzrost  rentowności firmy. Szczególnie ujęły nas elastyczne podejście, troska o rezultaty i nasze potrzeby.” 

Krzysztof Nadolski 
Prezes Polskich Parków Wiatrowych

Model Go2Agile Mapping diagnozuje potrzeby jednostek i organizacji związane z doskonaleniem kompetencji, budowaniem postaw i nawyków. Go2Agile Mapping pozwala managerom zdecydowanie łatwiej decydować o dalszych działaniach i wynikających z nich oczekiwanych korzyściach dla organizacji.

Zaczynamy od poznania oczekiwań i aspiracji jednostek budujących zespół, które zestawiamy z misją i wizją organizacji lub zespołu

Używając warsztatów i narzędzi w procesie rozwojowym tworzymy sekwencję rosnących korzyści

Dzięki zbudowanej mapie managerowie mogą decydować o dalszych działaniach i wynikających z nich oczekiwanych korzyściach

Poprzez indywidualne podejście do jednostek, zwiększamy ich zaangażowanie i efektywność, utrzymując w centrum uwagi wizję celów organizacji i działających w niej zespołów

Siedem kroków wdrażania zmian

  1. Spotkanie z przedstawicielem firmy (najlepiej osobiście zainteresowanym efektami procesu)

Co jest potrzebne? Czy mamy wizję, misję firmy, zespołu? Co chcemy zmienić i dlaczego? Jakie wartości i postawy dominują. Co wg Pana/Pani jest głównym problemem lub zagadnieniem do rozwinięcia?

  1. Badanie potrzeb (szkoleniowych, doradczych)

Spotkania u klienta, uczestnictwo (obserwacja) w spotkaniach. Analiza zebranego materiału.

  1. Przedstawienie propozycji możliwych działaniach rozwojowych

Krótki raport z wyszczególnieniem obserwacji i wniosków

  1. Realizacja szkolenia i/lub doradztwo

Realizacja na bazie ustalonych wcześniej celów.

  1. Raport wraz z analizą potrzeb i opcjami dalszego rozwoju (procedury, postawy, nawyki)

Raport pokazuje jakie korzyści już osiągnęliśmy, jakie spodziewamy się uzyskać w najbliższym czasie i jak można je zmierzyć.

  1. Spotkanie podsumowujące projekt

Omówienie raportu i dalszych działań oraz sposobu mierzenia wyników

  1. Na życzenie dodatkowe konsultacje z trenerem

NAsze szkolenia

szkolenie scrum master w promiteus

Scrum foundations

Jedno lub dwudniowe szkolenie Scrum bazujące na postawach i wartościach niezbędnych dla stworzenia ducha inspiracji i motywacji wśród członków zespołów.

szkolenie scrum master

Scrum Master

Szkolenie ma na celu jak najskuteczniejsze przygotowanie uczestników do pełnienia roli Scrum Mastera. W szkoleniu część teoretyczna zajmuje konieczne minimum, reszta to czas wypełniony symulacjami i ćwiczeniami, zapewniające uczestnikom praktyczne zrozumienie Scruma.

Scrum Product Owner

Professional Scrum Product Owner™
to akredytowane szkolenie od Scrum.org, budujące niezbędne kompetencje
do pełnienia roli Właściciela Produktu. Szkolenie pozwoli lepiej zrozumieć swoją organizację
i stojące przed nią wyzwania oraz skuteczniej kierować jej rozwojem.

Agile PM Foundation

AgilePM jest podejściem, które gwarantuje pełną realizację oczekiwań klienta, gdyż dostarcza właśnie to, czego klient potrzebuje, a nie tylko to, co klient początkowo zamówił. Dzięki temu jesteśmy w stanie dogłębnie zrozumieć jego potrzeby i wspólnie opracować rozwiązania, które będą odpowiednie. Szkolenie przygotowuje do egzaminu pozwalającego uzyskać międzynarodowy certyfikat „AgilePM APMG CERTIFICATION”

AGILE PM Practitioner

Egzamin poziomu Practitioner wymaga bardziej wnikliwego podejścia i przygotowania niż poziom AgilePM Foundation. Na naszym szkoleniu spotkasz się z ekspertem, który doskonale zna metodykę z praktycznego i teoretycznego punktu widzenia, a także jest świetnym dydaktykiem.

PRINCE2 Foundation

Kurs PRINCE2 Foundations nauczy skutecznego podejścia do zarządzania projektami za pomocą metodyki PRINCE2. Kurs przedstawi teorię i zastosowanie zasad metodyki wraz z koniecznymi sesjami praktycznymi.

PRINCE2 Practitioner

PRINCE2 Practitioner jest przeznaczony dla tych, którzy chcą zgłębić praktyczne aspekty tej cieszącej się uznaniem metodyki. Kurs ma także na celu przygotować uczestników do zdania egzaminu PRINCE2 Practitioner i uzyskać najwyższy certyfikat Axelos.

ZWIĘKSZENIE INNOWACYJNOŚCI ZESPOŁU

Design THINKING

Dzięki kursowi Design Thinking rozwiniesz umiejętności kreatywnego myślenia, która jest podstawą tworzenia innowacji. Design thinking można zaadaptować do potrzeb niemal każdej branży. Podczas intensywnych warsztatów, uczestnicy nie tylko zobaczą, jak przebiega proces Design Thinking, ale też poznają wiele technik i narzędzi go wspierających.

IQ TEAM-SZKOLENIA PODNOSZĄCE ZESPOŁOWE IQ

Budowanie EFEKTYWNYCH zespołów z nawigatorem Stylów Myślenia i Wartości MindSonar

Dzięki MindSonar uczestnicy szkolenia dowiedzą się, dlaczego pracując w zespole postępują w dany sposób i czy jest to dla nich, dla zadań jakie wykonują oraz dla całego zespołu, najbardziej korzystne.

EMPATIA-strategia współczesnych zwycięzców

Szkolenie przeznaczone jest dla grup projektowych, zespołów, liderów, menedżerów, wszystkich którzy pragną zwiększyć efektywność działania, wzmocnić relacje, zwiększyć zrozumienie wśród członków zespołu i zyskać motywację
do wspólnego osiągania celów. Szkolenie zostanie dostosowane do specyfiki pracy projektowej zgodnie z metodyką, którą posługuje się dany zespół (np. Scrum, AgilePM, PRINCE2)

w jaki sposób możemy ci pomóc?

Jeśli zainteresowało Cię nasze szkolenie lub consulting prosimy o kontakt

Promiteus Sp. z o.o.

03-932 Warszawa

Dąbrowiecka 32/U1

Tel.  533 111 300

email: kontakt@promiteus.pl

Call Now Button